Select Your Style

Choose your layout

Color scheme

Animacje

Please specify image url

Indywidualny program animacyjny

Nasze programy animacyjne jak i scenariusze zabaw dopasowane są indywidualnie do zainteresowań, wieku i ilości dzieci jak i dostępnej przestrzeni. Staramy się by każdy event był twórczy, ciekawy i przepełniony wspaniałą zabawą -gdyż pomysłów nam nie brakuje:). Nasze autorskie programy animacyjne przeplatają różnorodne zabawy taneczne z konkursami, grami, konkurencjami sportowymi i mnóstwem dodatkowych atrakcji, które pomagają spełniać dziecięce marzenia.

 

Please specify image url

Artystyczne malowanie twarzy

Malowanie buziek to prawdziwa frajda dla wszystkich dzieci. Nasi animatorzy w kilka minut zmienią każdego malucha w jego ulubioną postać z baki lub zwierzątko. Malujemy wiele ciekawych wzorów, pracujemy na wysokiej jakości farbach do ciała i twarzy firmy SNAZAROO (nietoksyczne, hipoalergiczne, zmywalne wodą)

 

 

Please specify image url

Modelowanie balonów

Z podłużnych kolorowych balonów tworzymy przeróżne balonowe kreacje. Piesek, kwiatek, wąż, żyrafa, miecz czy szabla – to tylko niektóre pomysły, mamy ich więcej. Modelowanie balonów to nie tylko wspaniała zabawa, ale także znakomita pamiątka , którą dzieci mogą zabrać do domu po zakończeniu przyjęcia/pikniku.

 

Please specify image url

Wielkie bańki mydlane

Wielkie bańki mydlane, mieniące się wszystkimi kolorami tęczy, unosząc się w powietrzu wzbudzają mnóstwo pozytywnych emocji, uwierzcie nam – nie tylko u dzieci. Małe pociechy podziwiają bańki, po czym … gonią je i  łapią:) Na koniec małe warsztaty na których dzieci samodzielnie będą mogły spróbować tworzyć wielkie bańki. Wspaniała zabawa gwarantowana.

 

 

Rekwizyty i sprzęty rekreacyjne

Please specify image url

Zabawa Chustą Klanza

Kolorowa chusta animacyjna stwarza niezliczone możliwości zabaw z dziećmi. Wykorzystywana jest podczas zabaw muzyczno – ruchowych jak i integracyjnych. Zabawy na chuście, pod chustą i z chustą w rączkach to element każdej udanej imprezy. W swojej ofercie posiadamy dwie chusty animacyjne: małą (średnica 2 m) i dużą (średnica 5 m).

 

 

Please specify image url

Dmuchańce

Dmuchańce to świetny pomysł na aktywną i bezpieczną rozrywkę dla każdego dziecka. Maluchy skaczą, bawią się i przy okazji ćwiczą. W swojej ofercie posiadamy zamek dmuchany do skakania o wymiarach: 3,5m (szerokość) x 3,5 (długość) m x 2,8 m (wysokość). Urządzenie jest w pełni bezpieczne, posiada niezbędne atesty.

Please specify image url

Wata cukrowa

Żadne łakocie nie mają w oczach dzieci takiej wartości, jaką ma wata cukrowa. Puszysty obłok może uatrakcyjnić niejedno wydarzenie. Wata cukrowa to przysmak zarówno dla dzieci jak i dorosłych (którym doskonale przypomina smak dzieciństwa:). Waty wykonujemy zarówno białe jak i kolorowe . Nasza maszyna posiada certyfikat CE, wszystkie barwniki do kolorowej waty posiadają atest żywnościowy, są bezpieczne dla dzieci i nie zawierają substancji alergennych.

 

Please specify image url

Żywe maskotki

Żywe postaci z bajek to część naszego zespołu:) Duża, mięciutka i uśmiechnięta chodząca maskotka to świetna atrakcja na każdej dziecięcej imprezie. Nasze sympatyczne maskotki zachęcają dzieci do wspólnej zabawy, chętnie biorą udział w tańcach,a na koniec pozują do pamiątkowych zdjęć.  Chodząca maskotka może również wziąć udział w akcji promocyjnej zajmując się roznoszeniem materiałów reklamowych Twojej firmy. 

Please specify image url

Kula zorbingowa

Kula zorbingowa jest niezapomnianą atrakcją zarówno dla dzieci jak i dorosłych. Jest to kula składająca się z dwóch kul – kula w kuli. Zewnętrzna średnica kuli wynosi 3,2m, natomiast wewnętrzna kula ma średnicę 2m, a przestrzeń pomiędzy nimi wypełniona jest powietrzem. Dzięki tej zabawie maluchy mogą przez chwilę poczuć się jak na innej planecie:). W naszej ofercie posiadamy kulę dwuosobową, dzięki czemu dziecko może bawić się wspólnie z rodzicem. Kula jest w pełni bezpieczna, posiada niezbędne atesty. 

 

 

Please specify image url

Szczudła kubełkowe

Szczudła kubełkowe umożliwiają małym pociechom pokonać długi dystans z innej perspektywy:).  Dziecko staje na szczudłach i trzymając przymocowane do nich linki tak, aby szczudła pozostały pod nogami, stara przemieszczać się do przodu lub do tyłu. Świetna zabawa połączona z ćwiczeniem równowagi i koordynacji. 

 

Please specify image url

Worki do skakania

Worki do skakania z uchwytami na rączki służą do konkurencji sportowej: „kangurze skoki”.

 

Please specify image url

Lina animacyjna

„Limbo”, „Przeciąganie liny”,”Morze/Plaża” – to tylko niektóre konkurencje i zabawy przy użyciu liny animacyjnej. 

 

Please specify image url

Duże stopy

Gotowi… do startu…start! Wyścig na dużych stopach Yeti – dlaczego by nie spróbować:)

 

Please specify image url

Platforma na kółkach

Platforma na kółkach służy do rywalizacji pomiędzy drużynami, a przy okazji doskonale ćwiczy koordynację i równowagę. 

 

Please specify image url

Letnie narty dwuosobowe

Narty latem? – tak:) Rodzinna konkurencja dostarczająca mnóstwo zabawy i śmiechu. 

 

Please specify image url

Mini tor przeszkód

Tunele zygzaki, hula-hopy i inne sprzęty sportowe świetnie sprawdzają się do stworzenia mini toru przeszkód, które dzieci uwielbiają. 

 

 

Please specify image url

Piłki skoczki

Skoczki doskonale sprawdzają się jako konkurencja sportowa, ale także ćwiczą zmysł równowagi jednocześnie dostarczając dzieciom wiele radości. 

 

Please specify image url

Talerze cyrkowe

Dzięki wirującym talerzom dzieci będą mogły wcielić się w rolę prawdziwych cyrkowców. 

 

Please specify image url

Gry XXL

Mata – tarcza z punktami to jedna z gier umożliwiających sprawdzenie swoich umiejętności strzeleckich. Do tarczy rzuca się  kolorowymi woreczkami. 

 

Please specify image url

Maszyna do popcornu

Dzieci uwielbiają dobrze wyprażony i chrupiący popcorn, który smakuje im szczególnie dobrze podczas zabawy. Dysponujemy nowoczesnymi maszynami do popcornu posiadającymi wymagane certyfikaty, które pozwalają nam „produkować” popcorn wysokiej jakości.

 

 

To Top