Select Your Style

Choose your layout

Color scheme

Festyny, Imprezy firmowe, Akcje promocyjne, Pikniki, Dni Miasta

Zapraszamy do współpracy przy organizacji festynów, dni miast, dożynek, akcji promocyjnych. Dzięki dużemu doświadczeniu w pracy z dziećmi, naszą domeną stały się eventy i imprezy dla najmłodszych. Nasza oferta to dziesiątki sprawdzonych na tysiącach pociech atrakcji, które pozwolą Waszym gościom spędzić niezapomniane chwile w miłej i rodzinnej atmosferze.

Organizowane przez nas zabawy dostosowywane są do wieku i potrzeb dzieci. Dbamy o bezpieczeństwo uczestników, wykorzystując sprawdzone i atestowane rekwizyty. Nasi animatorzy to osoby z wieloletnim doświadczeniem, dla których praca z dziećmi to również pasja. Korzystając z naszej oferty możecie być pewni, że Wasze Dzieci pozostaną w dobrych rękach.

Gwarantujemy świetną zabawę i cudowne wspomnienia!

Cennik Atrakcji

Podane poniżej ceny są orientacyjnymi cenami brutto.
Przy zamówieniu więcej niż 1 atrakcji udzielamy atrakcyjnych rabatów.
Please specify image url

Animatorzy/Indywidualny program animacyjny

150zł/ 1 animator / 1h

(każda kolejna godzina 100 zł)

Nasze programy animacyjne jak i scenariusze zabaw dopasowane są indywidualnie do zainteresowań, wieku i ilości dzieci jak i dostępnej przestrzeni. Staramy się by każdy event był twórczy, ciekawy i przepełniony wspaniałą zabawą -gdyż pomysłów nam nie brakuje:). Nasze autorskie programy animacyjne przeplatają różnorodne zabawy taneczne z konkursami, grami, konkurencjami sportowymi i mnóstwem dodatkowych atrakcji, które pomagają spełniać dziecięce marzenia.

Please specify image url

Artystyczne malowanie twarzy

150zł/ 1 animator / 1h

(każda kolejna godzina 100 zł)

Malowanie buziek to prawdziwa frajda dla wszystkich dzieci. Nasi animatorzy w kilka minut zmienią każdego malucha w jego ulubioną postać z baki lub zwierzątko. Malujemy wiele ciekawych wzorów, pracujemy na wysokiej jakości farbach do ciała i twarzy firmy SNAZAROO (nietoksyczne, hipoalergiczne, zmywalne wodą)

Please specify image url

Wielkie bańki mydlane

150zł/ 1 animator / 1h

(każda kolejna godzina 100 zł)

Wielkie bańki mydlane, mieniące się wszystkimi kolorami tęczy, unosząc się w powietrzu wzbudzają mnóstwo pozytywnych emocji, uwierzcie nam – nie tylko u dzieci. Małe pociechy podziwiają bańki, po czym … gonią je i  łapią:) Na koniec małe warsztaty na których dzieci samodzielnie będą mogły spróbować tworzyć wielkie bańki. Wspaniała zabawa gwarantowana.

 

Please specify image url

Modelowanie balonów

150zł/ 1 animator / 1h

(każda kolejna godzina 100 zł)

Z podłużnych kolorowych balonów tworzymy przeróżne balonowe kreacje. Piesek, kwiatek, wąż, żyrafa, miecz czy szabla – to tylko niektóre pomysły, mamy ich więcej. Modelowanie balonów to nie tylko wspaniała zabawa, ale także znakomita pamiątka , którą dzieci mogą zabrać do domu po zakończeniu przyjęcia/pikniku.

Please specify image url

Dmuchańce

200zł / 1animator / 1h

każda kolejna godzina 80zł

Dmuchańce to świetny pomysł na aktywną i bezpieczną rozrywkę dla każdego dziecka. Maluchy skaczą, bawią się i przy okazji ćwiczą. W swojej ofercie posiadamy zamek dmuchany do skakania o wymiarach: 3,5m (szerokość) x 3,5 (długość) m x 2,8 m (wysokość). Urządzenie jest w pełni bezpieczne, posiada niezbędne atesty.

Please specify image url

Wata cukrowa

150zł / 1 animator / 1h

każda kolejna godzina 100zł

Żadne łakocie nie mają w oczach dzieci takiej wartości, jaką ma wata cukrowa. Puszysty obłok może uatrakcyjnić niejedno wydarzenie. Wata cukrowa to przysmak zarówno dla dzieci jak i dorosłych (którym doskonale przypomina smak dzieciństwa:). Waty wykonujemy zarówno białe jak i kolorowe . Nasza maszyna posiada certyfikat CE, wszystkie barwniki do kolorowej waty posiadają atest żywnościowy, są bezpieczne dla dzieci i nie zawierają substancji alergennych.

Please specify image url

Maszyna do popcornu

180zł / 1animator / 1h

każda kolejna godzina 120zł

Dzieci uwielbiają dobrze wyprażony i chrupiący popcorn, który smakuje im szczególnie dobrze podczas zabawy. Dysponujemy nowoczesnymi maszynami do popcornu posiadającymi wymagane certyfikaty, które pozwalają nam „produkować” popcorn wysokiej jakości.

Please specify image url

Żywe maskotki

120zł / 1 animator / 1 wejście (20 min.)

każde kolejne wejście 50zł

Żywe postaci z bajek to część naszego zespołu:) Duża, mięciutka i uśmiechnięta chodząca maskotka to świetna atrakcja na każdej dziecięcej imprezie. Nasze sympatyczne maskotki zachęcają dzieci do wspólnej zabawy, chętnie biorą udział w tańcach,a na koniec pozują do pamiątkowych zdjęć.  Chodząca maskotka może również wziąć udział w akcji promocyjnej zajmując się roznoszeniem materiałów reklamowych Twojej firmy.

Please specify image url

Kula zorbingowa

200 zł / 1 animator / 1h

każda kolejna godzina 100zł

Kula zorbingowa jest niezapomnianą atrakcją zarówno dla dzieci jak i dorosłych. Jest to kula składająca się z dwóch kul – kula w kuli. Zewnętrzna średnica kuli wynosi 3,2m, natomiast wewnętrzna kula ma średnicę 2m, a przestrzeń pomiędzy nimi wypełniona jest powietrzem. Dzięki tej zabawie maluchy mogą przez chwilę poczuć się jak na innej planecie:). W naszej ofercie posiadamy kulę dwuosobową, dzięki czemu dziecko może bawić się wspólnie z rodzicem. Kula jest w pełni bezpieczna, posiada niezbędne atesty.

 

Class Activities

Category:

Date : 25 gru 2014

To Top